Informace o bankovních i nebankovních
půjčkách, tipy pro spotřebitele

Česká spořitelna, kalkulačka půjčky

Důležité: Údaje na webové stránce již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů. Text vznikl v minulosti.

Kalkulačka půjčky od České spořitelny

15.3.2013

Základem každého úvěru jsou přesné podmínky. Kdo si hned vybere podle svých možností a správně posoudí schopnost splácet, má napůl vyhráno. Jenomže ne každý se vyzná ve spleti úroků, splátek a doby trvání úvěru. Kalkulačka půjčky Česká spořitelna přináší jistotu a přehlednost. Spočítejte si svoje možnosti a přizpůsobte si půjčku. Zbavíte se tak starostí se splacením a zároveň získáte finanční zajištění.


Výběr parametrů půjčky

Česká spořitelna nabízí bezúčelovou půjčku až do výše 600.000 Kč. Takto vysoká částka je ojedinělá a znamená, že se dlužník musí seznámit se všemi podmínkami. Kalkulačka půjčky česká spořitelna poskytne zájemci řadu možností, které by měl správně vyhodnotit. Jednoduše si lze volit výši částky a měnit lhůtu splácení. Stejně tak se může navolit výše splátek nebo využít možnosti kalkulace půjčky podle výše příjmu.

Levná půjčka

Česká spořitelna nevyžaduje k půjčení peněz založení vlastního účtu. Tím odpadá měsíční platba, která u jiných bank dosahuje třeba 100 Kč měsíčně. Také vyřízení půjčky je bezplatné a úrok začíná na 9 %. Výši splátek si určíte sami a datum přizpůsobíte třeba výplatnímu termínu. Velkou výhodou produktu půjčka od České spořitelny je také možnost čerpat peníze bez jakéhokoliv zajištění. Kalkulačka půjčky česká spořitelna vám tyto možnosti přehledně nabídne.

Rozložení splátek

Kalkulačka půjčky česká spořitelna také nabídne dlouhou dobu splácení, která dosahuje až 7 let. Spolu s pojištěním pak máte jistotu, že vždy půjčku splatíte v termínu a nedostanete se do červených čísel. Česká spořitelna nabízí také předčasné splacení a především pevnou úrokovou sazbu, která se nemění po celou dobu splácení. Kalkulačka půjčky česká spořitelna tak myslí za vás a nabízí mnoho různých řešení, aby použití peněz doprovázelo také jednoduché a přehledné splácení. Dobré rozhodnutí znamená život s financemi bez jakýchkoliv problémů.