Informace o bankovních i nebankovních
půjčkách, rady a tipy pro spotřebitele

Férové soukromé nebankovní půjčky kde opravdu půjčí

Důležité: Údaje na webové stránce již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů. Text vznikl v minulosti.

Jak nebankovní půjčka pomáhá problémovým klientům?

14.9.2015

Nebankovní půjčky slouží jako opora všem, kteří potřebují peníze. Navíc jsou vhodné nebankovní půjčky i pro problémové klienty, jako jsou například pro ty, kteří nespláceli své předchozí půjčky včas a zapsali se tak do registru dlužníků nehezkým způsobem, a teď by jim banka nepůjčila.

U tohoto druhu půjčky nikdo do registru dlužníků nenahlíží, často se této půjčce říká také půjčka na občanku. Peníze z nebankovní půjčky dostanete i do několika hodin, protože vyřízení úvěru neprodlužuje žádný složitý proces a hromady papírování.


Pokud tedy potřebujete peníze snadno a rychle, je to půjčka přesně pro vás. Výše nebankovních půjček se samozřejmě liší, jsou poskytovány nebankovní půjčky s větším obnosem i do několika miliónů, a také takzvané nebankovní půjčky do výplaty, které se většinou pohybují kolem několika tisíců korun.

Kde sehnat nebankovní půjčku

Nebankovní půjčky jsou poskytovány hlavně prostřednictvím internetu. Stačí si tedy do internetového vyhledávače zadat heslo: „nebankovní půjčka“, a vyskočí vám několik poskytovatelů, jako je třeba COFIDIS nebo FINEMONEY. Samozřejmě musíte hledat podle recenzí klientů a také podle toho, jak vysokou částku chcete půjčit.

Jak si nebankovní půjčku zřídit

Půjčky se zřizují online, prostřednictvím formuláře a peníze máte za chvíli na účtu. Ve formuláři vyplňujete pouze pár základních údajů a číslo občanského průkazu. Když vše řádně vyplníte, už jen čekáte, jestli vaše žádost bude schválena, což je velice pravděpodobné. Zřídit si nebankovní půjčku je velmi snadné, celým průběhem vás provádí přednastavený systém a vy jen vyplňujete informace, které víte z hlavy.