Informace o bankovních i nebankovních
půjčkách, tipy pro spotřebitele

Půjčka Provident – rychlá a dostupná

Důležité: Údaje na webové stránce již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů. Text vznikl v minulosti.

Půjčky Provident

12.4.2014

Získat bezpečný a bezproblémový finanční produkt není v současné době tak jednoduché. Hledání dobré půjčky může zabrat hodně času a porovnávání podmínek je také obtížné. A nezáleží jen na proklamovaných výhodách. Potřebujete najít půjčku, která je výhodná a nezpůsobí později žádné problémy. Spolehlivými a nejlépe hodnocenými nebankovními půjčkami jsou Provident půjčky.


Získání půjčky

Dostat se k penězům v některých životních situacích je obtížné. Když vyžaduje půjčka ručení, zajištění majetkem a doložení obratu na účtu, stane se tak pro mnohé žadatele nedostupnou. U Provident půjček je to jiné. K půjčení až 80.000 Kč nic zvláštního nepotřebujete. Stačí mít jakýkoliv příjem. K získání vysoké částky v hotovosti nebo na účet nemusíte hledat ručitele ani jakkoliv půjčku zajišťovat.

Půjčka na zavolání

Také způsob sjednání půjčky si můžete vybrat. Někdo dává přednost online dotazníku, který je jednoduchý a obsahuje jen několik údajů. Poslání znamená téměř jisté peníze. Stejně tak si můžete dohodnout půjčku po telefonu na bezplatném čísle. Nebo pošlete svoje telefonní číslo a operátor vám obratem zavolá. Půjčka od společnosti Provident tak dávají možnost výběru každému podle jeho možností a vybranému způsobu sjednání.

Přehledné podmínky

Smlouva se společností Provident je skutečné jasná a přehledná. Můžete si její obsah ověřit na stránkách společnosti. Všechny důležité údaje jsou velkým písmem a v tabulce, abyste měli kdykoliv přehled o výši splátky, době splácení a poplatku za půjčení. Neobsahují žádná postranní ujednání a odkazy na různé měnící se podmínky. Co podepíšete a dohodnete, se nemění po celou dobu půjčky. Jistota při vracení peněz a přesných podmínkách půjčení je jednou z nejdůležitějších vlastností dobré půjčky.

Flexibilita půjčky

Provident půjčka má další velkou výhodu ve značně rozšířených možnostech výše půjčené částky a doby splácení. Půjčka se vrací v intervalu 40, 60 a 100 týdnů. Pravidelné týdenní splátky jsou nízké a nikomu tak nezpůsobují velkou finanční zátěž. Platit několik set korun přece není obtížné. Proto si půjčují prostředky statisíce občanů v jakékoliv životní situaci. A dobré podmínky znamenají také dobrou návratnost a malý poplatek za půjčení.