Informace o bankovních i nebankovních
půjčkách, tipy pro spotřebitele

Rychlé půjčky bez registru dlužníků

Důležité: Údaje na webové stránce již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů. Text vznikl v minulosti.

Půjčky bez registru dlužníků a zástavy nemovitostí

15.5.2015

Zápis v registru dlužníků je věc, která může potkat prakticky kohokoliv. Stačí jedna nebo dvě opožděné splátky půjčky a máte v dalších letech u většiny bank i nebankovní ch společností „červenou“ při žádosti o půjčku. V oblasti půjček bez registrů jsou na tom poměrně dobře žadatelé, kteří mohou dát do zástavy nemovitost – půjčky bez registru s ručením nemovitostí jsou poskytovány formou tzv. amerických hypoték od nebankovních společností. Co ale dělat, když potřebujeme půjčku bez registru dlužníků a zástavy nemovitosti?


Půjčky bez ručení nemovitostí do 50 000 Kč

Záleží na tom, jak velkou částku potřebujeme. Půjčky s ručením nemovitostí jsou bez registru poskytovány i ve statisícových částkách – záleží pouze na tom, jaká je hodnota zastavované nemovitosti. U půjček bez registru a bez ručení je horní hranice o poznání nižší. Tyto půjčky jsou ohraničeny zpravidla částkou 50 000 Kč.

Půjčka Tommy Stachi – 3000 – 50000 Kč

Tak je tomu například u společnosti Tommy Stachi, která poskytuje dostupné půjčky bez registru dlužníků a bez ručení nemovitostí. Výše půjčky je od 3000 do 50000 Kč se splatností 1 rok až 18 měsíců. Půjčka je určena pro osoby se stálým a prokazatelným příjmem.

Půjčka Provident – 4000 – 50000 Kč

Dalším příkladem půjčky, u které nemusí být registry dlužníků problémem, je půjčka Provident. Rovněž tato půjčka má horní hranici na 50 000 Kč, je poskytována ve formě hotovostní i bezhotovostní se splatností 45 nebo 60 týdnů.

Ferratum, Credit Money

V kategorii malých nebankovních půjček do výplaty jsou bez registru a ručení poskytovány například půjčky Ferratum (max. 10000 Kč) nebo Credit Money (až 15 000 Kč).