Informace o konsolidaci půjček -
sloučení více dluhů do jednoho

Půjčk před výplatou lye obdržet také na složenku

Důležité: Údaje na webové stránce již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů. Text vznikl v minulosti.

Půjčka před výplatou na složenku

19.9.2014

V dnešní době se většina transakcí děje virtuálně, tedy přes bankovní účet. Existuje však celá řada lidí, kteří bankovním kontem nedisponují, nebo je pro ně nevýhodné jej využívat, a tak volí jiné cesty. V oblasti drobných půjček před výplatou stále existuje půjčka na složenku, o níž budou pojednávat následující řádky.


Jak to funguje?

Pokud chcete zažádat o takovou půjčku, není nic jednoduššího než ji objednat přes internet. Poté stačí potvrdit verifikační SMS zprávu složenka (tedy poštovní poukaz) je odeslán na příslušnou adresu. Poté stačí nechat si ji proplatit.

Tento systém je velmi jednoduchý, samozřejmě se nedá rovnat s prováděním transakcí přes bankovní účet. Doba splacení je zpravidla velmi krátká, nepřesáhne dobu jednoho měsíce.

Proč ji využít?

V případě, že máte akutní potřebu peněz, přijde taková půjčka vhod. Je pravdou, že vám zase tolik peněz. Většinou se jedná o půjčku před výplatou do částky 10000 Kč a přes tuto hranici se zpravidla nepřehoupne.

Přesto je velmi a vcelku bezpečným zdrojem financí na nečekané výdaje. V případě, že dodržíte základní pravidla, která se k nakládání s takovou půjčkou vážou, nemusíte se bát, že byste byli v ohrožení.

Především dodržujte pravidlo včasného splacení. Samotný úrok v případě takovýchto půjček není nízký, když přijde na poplatky z prodlení, může se stát, že cena půjčky přiblíží její hodnotě.

Záleží tedy jen na vás, zda preferujete transakce přes bankovní účet nebo rychlou půjčku před výplatou na složenku.