Informace o konsolidaci půjček -
sloučení více dluhů do jednoho

Půjčka 7

Důležité: Údaje na webové stránce již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů. Text vznikl v minulosti.

Půjčka 7 - parametry úvěru

16.3.2014

O půjčce někdy zapřemýšlel snad úplně každý – ať už jako rychlou finanční injekci či jako dostupný prostředek na pořízení vytoužené věci. Možná jste se i vy dostali do situace, kdy by se vám hodila rychlá peněžitá pomoc, se kterou byste uhradili hořící složenky, koupili si novou ledničku nebo koupili dárek k dceři ke kulatým narozeninám.

Půjček je v dnešní době jako máku a vybrat si tu nejlepší je hodně obtížné. Pokud nevíte, na koho se obrátit, spolehněte se na rychlou půjčku 7!


Potřebujete rychlou finanční pomoc?

Když někdo potřebuje peníze, zpravidla je potřebuje co možná nejrychleji a to bez zbytečného papírování, prodlužování a prověřování. Jistě oceníte, že půjčka 7 je vám k dispozici kdykoli – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu – díky čemuž máte jistotu, že jakmile budete potřebovat finanční obnos, budete se mít kdykoli na koho obrátit.

Jak to funguje?

Předností půjčky 7 je rychlost. Podobně jako u jiných půjček do výplaty celý proces probíhá 100% online – což je nejen rychlé, ale i velice snadné. Prvním krokem je volba výše částky a doba splatnosti – při první žádosti si můžete půjčit 4000 Kč na 28 dní. Následně bude vaším úkolem projít snadnou registrací a zadáním osobních údajů. Jakmile proběhne registrace, bude vaše žádost odeslána ke schválení a již do 15 minut budete pomocí telefonního hovoru či SMS zprávy kontaktování o výsledku.

Kdo může zažádat?

Žadatelem o půjčku 7 může být každý občan ČR starší 21 let, jež má stálé zaměstnání a pravidelný příjem. Podmínkou je i prokázání, že nemá žádné dluhy po splatnosti.

Buďte věrní, získáte odměnu!

Být věrní půjčce 7 se vám rozhodně vyplatí. Již od třetí zažádané půjčky získáte možnost zajímavých slev, kdy je možné ušetřit až 10% na půjčce. Od sedmé zažádané půjčky je to sleva 20%, a pokud budete pečlivě sledovat slevové programy, můžete díky nim získat bonusy až o výši 50%.