Informace o konsolidaci půjček -
sloučení více dluhů do jednoho

Jak na půjčky před výplatou?

Jak na půjčky před výplatou?

Výplatní den je stále daleko a vy se potýkáte s nedostatkem peněz? Potřebovali byste rychlou finanční injekci a nechcete o ni žádat své blízké ani známé? Využijte nebankovní malé půjčky, tzv. půjčky před výplatou, které vám pomohou překlenout období do výplaty. Pokud vyberete tu správnou půjčku s výhodnými podmínkami, nepřeplatíte tolik peněz a nevystavíte se riziku nesplácení.

Využijte první půjčky zdarma

Každý z nás by si přál půjčku s nízkými úroky, poplatky a RPSN. Půjčky před výplatou jsou sice z hlediska úročení a poplatků drahé, ale můžete na nich výrazně ušetřit a snížit rizika. Poměrně dost nebankovních společností se snaží nalákat nové zákazníky a nabízí první půjčku zdarma. Nehledejte v tom žádný chyták – kolik si půjčíte, tolik opravdu vrátíte.


Půjčku zdarma získá každý nový klient

Co musíte udělat pro to, abyste získali půjčku zdarma? Musíte být pro nebankovního poskytovatele novým klientem, který si u nich nikdy dříve nepůjčil. Při první žádosti si však můžete půjčit částku do předem stanoveného limitu. Ten se navyšuje až při dalších půjčkách, ale to již platíte z vypůjčené částky úroky a poplatky. Půjčku do výplaty zdarma můžete využít například u společnosti Zaplo.

Půjčka Kamali jako vítěz mezi rychlými půjčkami

Nezapomeňte u půjček před výplatou sledovat výši poplatků. V současné době vychází nejlevněji půjčka Kamali. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte poplatek ve výši 33 Kč a při splacení do 14 dnů máte půjčku do 10 tisíc zcela zdarma. Nemusíte se obávat ani vysokých sankcí, neboť Kamali garantuje férové poplatky za pozdní splácení a prodloužení splatnosti.

Srovnejte výhody a nevýhody půjček

Pokud budete potřebovat okamžitou finanční výpomoc, udělejte si čas na porovnání jednotlivých půjček před výplatou. Na internetu naleznete přehledné srovnání půjček a jejich parametry. Přečtěte si také zkušenosti ostatních klientů na nezávislých webových stránkách a oslovte větší společnosti s pozitivní historií.

Nový zákon snížil počet lichvářů

S novým spotřebitelským zákonem se trh pročistil od nepoctivých poskytovatelů půjček. ČNB dohlíží i na půjčky do 5 tisíc Kč, které nebyly v minulosti regulovány. Spotřebitelský zákon chrání spotřebitele před vysokými sankcemi za nedodržení smlouvy a neúměrnými poplatky za předčasné splacení půjčky. ČNB nastavila přísnější podmínky, čímž na trhu zůstaly ověřené a spolehlivé společnosti.

Nebuďte unáhlení a zvažte své možnosti

Půjčky před výplatou neslouží k řešení dlouhodobých finančních problémů ani na nákup nepotřebných věcí. Vždy si každou půjčku rozmyslete a zvažte její dopady na váš rozpočet. Půjčku před výplatou byste měli být schopni splatit z příští výplaty do dohodnutého termínu, tj. do 30 až 45 dnů. Prodloužení splatnosti půjčky se příliš nevyplatí a prodraží ji až o tisíce korun.