Informace o konsolidaci půjček -
sloučení více dluhů do jednoho

SMS půjčka vhodná pro problémové klienty

Důležité: Údaje na webové stránce již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů. Text vznikl v minulosti.

Kdo půjčí problémovým klientům?

28.2.2014

Nízký příjem, zpoždění se splácením závazků, záznam v registru dlužníků – to všechno moc dobře znají problémoví klienti, kteří jsou v očích bankovních společností nebonitními žadateli.


Co to znamená? Jakmile jste problémový klient, žádná banka vám nepůjčí. Naštěstí ale existuje SMS půjčka, jež pomáhá i klientům, před kterými v bance zavřeli dveře.

SMS půjčka vám vytrhne trn z paty

Dostali jste se v minulosti do finančních problémů, vlivem kterých jste nespláceli své závazky? Nebo jste ztratili zaměstnání a nemáte příjem? Pak právě vám je určena SMS půjčka pro problémové klienty, která vám v případě potřeby vytrhne trn z paty. Můžete ji použít na cokoli budete potřebovat, aniž byste se ve svých investicích museli někomu zpovídat.

Maximální výše půjčené částky

SMS půjčka patří mezi krátkodobé nebankovní produkty, což znamená, že s její pomocí získáte menší finanční obnos na krátkou dobu splatnosti. Při první žádosti si můžete půjčit maximálně 5000 Kč. Pokud půjčku řádně splatíte, můžete podruhé zažádat o sumu ve výši až 12 000 Kč. Co se týče doby splatnosti, nejčastěji je sjednávána na dobu 30 dní.

Půjčka z pohodlí domova

Mnoho lidí má strach z osobní schůzky, která je plná nervozity a očekávání. Dobrou zprávou je, že SMS půjčku můžete sjednat z pohodlí vašeho domova a to kdykoli. Stačí vyplnit jednoduchou a přehlednou online žádost, která projde schvalovacím procesem. Budete vyzváni k zaslání poplatku 1 Kč na účet poskytovatele.