Informace o bankovních i nebankovních
půjčkách, tipy pro spotřebitele

Rychlé SMS půjčky na OP ihned

Důležité: Údaje na webové stránce již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů. Text vznikl v minulosti.

Půjčky na občanku přes SMS

13.3.2014

Kombinace rychlosti a jednoduchého získání peněz je někdy životně důležitou podmínkou finanční jistoty. Když hrozí exekuce nebo nepříjemnosti s nedostatkem peněz na splacení, potřebujete rychlé peníze bez většího zdržení. SMS půjčky na OP kombinují hned několik výhod rychlých půjček.

Jednoduchá žádost

Podání a získání SMS půjčky na OP probíhá pohodlně, protože k zaslání žádosti stačí skutečně jen SMS zpráva. V podstatě se vyplní několik údajů přes mobilní telefon a tím je nejdůležitější činnost zájemce o půjčku vyřízená. Jméno, adresa a výše částky včetně bankovního účtu je postačující ke schválení rychlé půjčky. Většinou po odeslání SMS žádosti obdržíte schválení do 10 minut.

Prokázání totožnosti

K získání peněz ještě musíte prokázat, že jste osobou, která žádost podala. Aby nedocházelo k omylům nebo různým podvodům, často se telefonicky ověřuje totožnost podatele. Operátorka se zeptá na některé údaje z občanského průkazu. Pokud na ně správně odpovíte, máte peníze do několika minut nebo hodin na účtu. Podobně chtějí některé společnosti zaslat kopii OP.

Peníze i v hotovosti

SMS půjčky na OP znamenají někdy také pohodlí při převzetí peněz. Prostředky, které si jednoduchou SMS zprávou objednáte, vám nebankovní společnost doručí až domů. Nebo na jakékoliv místo, kde se nacházíte, protože disponuje sítí zástupců po celé ČR. Jediné, co musíte k jistotě získání peněz učinit, je předložit uvedený občanský průkaz.


Pohotové řešení

Půjčky na OP nejsou určeny k řešení dlouhodobých finančních potřeb. Většinou se půjčují částky 2.000 až 10.000 Kč. Jsou ale rychlé a můžete si půjčit opakovaně. Nikdo neprověřuje předchozí půjčky, splácení jiných úvěrů nebo vaši finanční situaci. SMS půjčky na OP se rychle vracejí ve lhůtách několika týdnů, ale vzhledem k nevelké částce se dobře splácejí. Pomocí pouhé SMS a občanky tak můžete mít ihned peníze na účtu nebo v ruce.