Informace o bankovních i nebankovních
půjčkách, tipy pro spotřebitele

Nejlevnější půjčka

Důležité: Údaje na webové stránce již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů. Text vznikl v minulosti.

Nejlevnější půjčka

27.10.2013

Na našem trhu se můžete setkat s opravdu velkým a někdy až nepřehledným množstvím úvěrových produktů. Jedním z nich je Nejlevnější půjčka, kterou poskytuje společnost Credium. Jedná se o nebankovní půjčku, kterou si můžete sjednat velice rychle z pohodlí domova.

Parametry Nejlevnější půjčky

Nejlevnější půjčka se řadí mezi tzv. neúčelové půjčky, můžete ji tedy využít v podstatě na cokoli. Tato půjčka se poskytuje v rozmezí 30 000 – 250 000 Kč s dobou splácení 6 – 72 měsíců.

Podmínky získání Nejlevnější půjčky

Abyste na Nejlevnější půjčku dosáhli, nesmíte být mladší 18-ti let a starší než 67 let. Váš minimální příjem musí být 8 000 Kč, nesmíte být ve zkušební ani výpovědní lhůtě, a pokud podnikáte, musí to být minimálně 2 roky. Dále pro získání Nejlevnější půjčky potřebujete bankovní účet a vlastní telefon.


Výhody Nejlevnější půjčky

Mezi hlavní výhody Nejlevnější půjčky patří rychlé on-line vyřízení, které je zdarma. Výhodou může být také volitelné pojištění a schválení do druhého dne, peníze na váš účet budou zaslány do pár hodin po schválení vaší Nejlevnější půjčky.

Jaké doklady budete potřebovat?

K vyřízení Nejlevnější půjčky potřebujete dva doklady totožnosti (občanský a řidičský průkaz, příp. pas nebo rodný list) a doložení potvrzení o příjmu u OSVČ daňové přiznání a Koncesní listinu nebo Živnostenský list.