Informace o bankovních i nebankovních
půjčkách, tipy pro spotřebitele

Peníze ihned na účet 1000 korun před výplatou

Důležité: Údaje na webové stránce již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů. Text vznikl v minulosti.

Malá půjčka 1000 Kč před výplatou

28.5.2013

Když týden dva před výplatou nemáte ani na základní potraviny a není nikdo, kdo by Vám půjčil peníze, bude se Vám asi hodit nabídka malé bleskové půjčky - rychlá půjčka před výplatou 1000 - 5000 Kč je někdy doslova záchranou. Jak je možné takovou půjčku získat a kdo ji nabízí?

Půjčky před výplatou

Pro tyto půjčky je zde celá kategorie nebankovních úvěrů – půjčky před výplatou. Ty se dělí na půjčky před výplatou na účet a půjčky před výplatou na ruku - prostřednictvím poštovní složenky. Vzhledem k tomu, že peníze složenkou jsou k adresátovi i několik dní, a Vy potřebujete peníze ihned, bude pro Vás lepší varianta poslání peněz na účet. To umožňuje převážná většina poskytovatelů tohoto typu půjček.


1000, 2000 nebo i 5000 Kč žádejte online

Chcete-li, aby Vám byly poslány peníze ihned na účet před výplatou – 1000 korun, 2000 korun nebo třeba 5000 Kč, bude potřeba, abyste vyplnili formulář na internetové stránce příslušné společnosti, která tyto půjčky poskytuje. Tam zadáte své osobní údaje – jméno, příjmení, rodné číslo, číslo OP, zvolíte si požadovanou výši půjčky a dobu splatnosti. Pak žádost pošlete ke schválení, a pokud bude vše v pořádku, peníze možné Vám přijdou na účet ještě dnes. Nebo nejpozději do 24 hodin.

Snadné a dostupné půjčky

Podmínky jednotlivých společností se mohou mírně lišit, ale vždy platí, že půjčky před výplatou na účet jsou rychlé a snadno dostupné. Pro jejich získání nebudete potřebovat doklad o příjmu a mnohdy ani nemusíte nikomu ukazovat Váš OP.