Informace o bankovních i nebankovních
půjčkách, tipy pro spotřebitele

Termínovaný vklad - nejvyšší úrok

Důležité: Údaje na webové stránce již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů. Text vznikl v minulosti.

Provident půjčka

25.9.2014

Společnost Provident vznikla ve Velké Británii již v roce 1880 a za dobu svého působení si získala velmi slušné renomé. V České republice známe Provident od roku 1997, dnes tato společnost patří k hlavním hráčům na poli nebankovních půjček. A jak vypadá půjčka Provident?

Rychlý a dostupný úvěr

Půjčka Provident je rychlá, dostupná nebankovní půjčka na cokoliv. Je určena prakticky pro kohokoliv kdo potřebuje peníze – i když máte nízký nebo špatně prokazatelný příjem máte velmi dobrou šanci půjčku Provident získat. Jak na to?


Lze žádat pomocí online formuláře

O půjčku lze žádat buďto telefonicky nebo na internetu pomocí online formuláře. Po odeslání žádosti Vás bude kontaktovat operátorka půjčky, která s Vámi dohodně podrobnosti. Důležitá je pak schůzka s obchodním zástupcem Providentu – ten Vás navštíví u Vás doma a vysvětlí Vám detaily půjčky, podepíše s Vámi smlouvu o půjčce a předá Vám peníze. Obchodnímu zástupci pak také pravidelně splácíte týdenní splátky půjčky.

Až 50000 na 45 nebo 60 týdnů

U Providentu si můžete půjčit od 4000 až do 50000 Kč, splatnost si můžete zvolit na 45 nebo 60 týdnů. Pro získání úvěru nepotřebujete zástavu ani ručitele a peníze můžete použít na cokoliv. Vedle hotovostní půjčky Provident (neboli půjčky „na ruku“) Provident poskytuje také půjčku bezhotovostně – na účet. Ta může vyhovovat klientům, kteří preferují půjčky bez osobních kontaktů.

Peníze jsou po schválení žádosti zaslány na Váš bankovní účet a půjčku pak splácíte pravidelnými převody na určený bankovní účet Providentu.