Informace o bankovních i nebankovních
půjčkách, tipy pro spotřebitele

Výhody online půjčky

Důležité: Údaje na webové stránce již nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů. Text vznikl v minulosti.

Výhody online půjčky

12.4.2015

Jedním z produktů, se kterými se dnes můžeme setkat na finančním trhu, jsou tzv. online půjčky. Tyto půjčky dnes nabízejí jak banky, tak tak také nebankovní instituce.

Kde se můžeme s online půjčkami setkat

Na online půjčky narazíme typicky na internetu, ale můžeme se s nimi setkat také v tisku, mohou nám ji nabídnout v bance či jiné úvěrové společnosti. Určitě je také možné vidět reklamy na online půjčku na billboardech a na dalších místech.

Hlavní výhoda online půjčky

Nespornou výhodou online půjčky je možnost jejího pořízení z pohodlí domova. Nikam nemusíme chodit, v klidu se probereme dostupnými nabídkami na internetu, zvolíme tu pro nás nejvýhodnější a peníze se nám za krátkou dobu objeví na účtu, aniž bychom vytáhli paty z domu.


Další výhody

Další výhodou je, že vyřízení takovéto půjčky bývá většinou zdarma. Půjčky bývají bezúčelové, to znamená, že je můžeme použít ve většině případů téměř na cokoli. Jejich vyřízení je zpravidla velmi rychlé a peníze obdržíme nejpozději během pár dnů.